Festival Růžená

21. 06. 2009 | † 20. 11. 2012 | kód autora: JJa

Dne 30. 5. 2009. se v Růžené (obec) uskutečnil Open Air Pop-Rock festival. A já vám to pár slovy převyprávím.

Počasí: Bohužel, jak už to tak bývá, tak na každé větší akci jsou nějaké problémy a bohužel ani na tomto festivalu se to bez nich neobešlo. Jediný a největší problém bylo počasí. Ano, vše bylo perfektně připravené až na počasí, které se bohužel nedá nějak objednat. Den předtím pršelo a toho dne také pršelo až do dopoledne. Festival začal 17:00 a to už naštěstí nepršelo, ale tráva byla promočená, i když se organizátoři snažili vodu odstranit pomocí košťat a kýblů. (tu trávu vám vysvětlím). Lidem, kteří přišli to, ale očividně nevadilo. Něco kolem 19:00 se konečně ukázalo sluníčko a tak aspoň na chvíli se lidé mohli ohřát.

Kapely: Rituals, Jordán II, Ros3s, Mandrage, Kalibr. Hvězdnou a vrcholnou kapelou měla být právě kapela Mandrage, ale co se týče mého názoru, byly všechny kapely super. Je mi trochu líto kapely Rituals, kteří hráli naprosto fantasticky, ale hráli jako první, a tak moc lidí netančilo. Ovšem s příchodem Jordánů se vše změnilo. Lidé se konečně odvázali a začal to být pořádný festival. Jak jsem již napsal, všechny kapely byly suprové a jejich písničky, nemohli být lépe zvoleny.

Prostory: Vše se odehrálo na fotbalovém hřišti, které na to doplatilo. Kvůli nepřízni počasí se z trávy stalo bahno, které si každý člověk, který byl na festivalu, odnesl sebou domů na kalhotách.

http://festival.ruzena.cz

Mé hodnocení: 10+/10


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.